Hakkımızda

Nakliyat alanında verdiğimiz güvenli hizmet taşımacılığıyla müşteri memnuniyeti sağlayarak bu alanda büyümeye devam eden Yalçın Nakliyat birmilyonnokta.com sitesi sayısız üyelerinden sadece birisidir. Taşınma bazen üzüntülü bazen de mutlu olduğumuz anlardan birisidir. Yeni başlangıçlar, yeni hayatlar, yeni yerler derken bu taşınma sürecinin de kaliteli bir şekilde yapılarak geriye dönüp bakıldığında olumsuz durumlar hatırlanmasının önüne geçilmelidir. Kişiler isteyerek ya da istemeyerek de olsa taşınma süreçlerini kolayca atlatarak yeni düzenlerine alışmak isterler.

Bu sürecin kolay ve hasarsız atlatılmasını istiyorsanız da kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmalısınız. Geniş ve kaliteli araçlarıyla asansörlü hizmeti olan, eşyalarınıza gereken önemi gösteren, kaliteli işçiliği ve profesyonel çalışanlarıyla kısa sürede hizmetlerini bitiren firma ilk tercih edeceğiniz yerler arasında olmalıdır.

Yalçın Nakliyat olarak kaliteli seçenek ve çalışmalarımızla aradığınız hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşıma seçeneğimizle eşyalarınız hem daha hızlı ve hasarsız bir şekilde taşınacak hem de bina ve sakinlerine zarar vermeden bu süreci kolay atlatacaksınız. Eşyalarınızın tüm ambalaj ve paketlenme aşamaları kaliteli malzemelerle yaparak zarar görmelerinin önüne geçiyoruz. Naylon patpatlar, streç kaplamalar gibi eşyalarınızın çeşidine göre uygun paketleme işlemlerimizi yapıyoruz. Alanında tecrübeli personellerimizle en iyi hizmet garantisini veriyoruz. Tam zamanında sizlere ulaşarak kısa süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası taşıma hizmetimizde nakliye sigortanızı da yaparak her türlü önlemleri almaya çalışıyoruz. Kolay ödeme yöntemlerimizle sizleri mağdur etmemeye çalışıyoruz. Mersin evden eve nakliyat alanında geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizle ulaşmaya devam ediyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Silifke Ev Taşıma

Silifke Ev Taşıma: Güvenli ve Sorunsuz Bir Geçiş Silifke, her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla

Silifke Ofis Taşıma

Silifke Ofis Taşıma: İş Yerinizin Sorunsuz Geçişi Silifke, iş dünyasında sürekli gelişen bir dinamizme sahip olup, bu

Yük Taşımacılık Hizmeti

Yük Taşımacılık Hizmeti: Etkin ve Güvenilir Çözümler Modern iş dünyasında, Yük Taşımacılık

Yorumlar